Menu
Your Cart

חוות דעת רכב RSS Feed

חוות דעת לכלל הרכבים חדשים ומשומשים חשמליים בנזין הברידי ודיזל וכל זה מבית מומחה רכב - סקירות והערכת מכוניות שונות בשוק. ביקורות אלו עשויות לכסות מגוון רחב של נושאים, כולל ביצועי המכונית, תכונות הבטיחות, הטכנולוגיה, יעילות הדלק, הנוחות והערך הכולל. התוכן עשוי להיווצר על ידי מומחי רכב מקצועיים, מומחים בתעשייה, או אפילו צרכנים יומיומיים שרכשו והשתמשו במכונית מסוימת. ביקורות רכב יכולות להוות משאב רב ערך עבור כל מי שנמצא בשוק לרכב חדש או מעוניין להישאר מעודכן בטרנדים והפיתוחים האחרונים בתחום הרכב.

18 מרץ Geely Galaxy E8
חשמלי מומחה רכב 0 532
חשיפת הג׳לי גלקסי 8: הצצה לעתיד של ניידות חשמליתבעולם המתפתח במהירות של כלי רכב חשמליים , ה-Geely Galaxy E8 מתגלה כמגדלור של חדשנות ויוקרה. סדאן הדגל הזו לא רק מסמלת את הגיחה השאפתנית של ג'ילי לשוק הר..
28 פבר׳ חוות דעת ג׳ילי גאומטרי סי 480 פרו
חשמלי מומחה רכב 0 456
במבט ראשון, הרכב החשמלי geometry c מבית ג׳ילי נראה כמו כל רכב חשמלי רגיל מתוצרת סינית.עם זאת, בחוויית השימוש בו הופתעתי מאוד.ג׳ילי - הידועה רשמית בשם ״קבוצת ג׳ילי אחזקות״, היא חברת רכב רב לאומית שבסיס..
03 פבר׳ אופטימיזציה של ביצועי סוללות רכב חשמלי בתנאי מזג אוויר קיצוניים
חשמלי מומחה רכב 0 538
כשמדובר בכלי רכב חשמליים, אחד הגורמים הקריטיים המשפיעים על הביצועים והמשיכה הכוללת שלהם הוא חיי הסוללה. מצברים לרכב חשמלי עשו כברת דרך במונחים של טכנולוגיה ויעילות, אך הם עדיין יכולים להתמודד עם אתגרי..
02 פבר׳ עמדת טעינה לרכב: הכל על הטכנולוגיה החדשה
חשמלי מומחה רכב 0 522
פוסט זה יעסוק בעמדות טעינה לרכבים חשמליים: סוגים שונים של עמדות, הבדלים בין כל הסוגים, יצרנים מומלצים. בעולם המודרני של היום, רכבי החשמל משנים את דרך בה אנו רואים ונוהגים בכבישים. כאמור במאמר זה נלמד ..
30 ינו׳ חשיפת עתידם של כלי רכב חשמליים: GEELY GEOMETRY C
חשמלי מומחה רכב 0 489
ג׳ילי ג׳אומטרי הוא התוספת האחרונה לשוק הרכב החשמלי. יש לרכב את הטכנולוגיה הנדרשת, עיצוב חדשני - מה שהופך אותו למשנה משחק בתעשיית הרכב. כלי רכב חשמליים הפכו לחלק משמעותי מהמעבר שלנו כחברה אל עבר עתיד י..
20 ינו׳ ?הדור הבא של המכוניות החשמליות - NIO
חשמלי מומחה רכב 1 549
״Blue Sky Coming describes our guiding philosophy in a brighter, positive future, anda more sustainable tomorrow.This is what’s driving us – every day, across the globe.״האמירה מעל מציגה את המוטו של ח..
13 ינו׳ למה לרכבים חשמליים אין גלגל ספר?
חשמלי מומחה רכב 0 1713
בתחום התחבורה המודרנית, כלי רכב חשמליים מייצגים קפיצת מדרגה משמעותית בטכנולוגיית הרכב ובשימור הסביבה. עם זאת, לא פעם עולה שאלה אחת: מדוע רכבים חשמליים לא מגיעים עם גלגל רזרבי? השאלה המסקרנת הזו לא רק ..
23 דצמ׳ מדריך חיוני לבדיקת רכב חשמלי יד שניה לפני הרכישה
חשמלי מומחה רכב 0 732
ככל שהעולם נוטה יותר ויותר לכיוון תחבורה בת קיימא, כלי רכב חשמליים  עלו בפופולריות. לא רק שהם ידידותיים לסביבה, אלא שהם גם מציעים טכנולוגיה חדשנית וחווית נהיגה ייחודית. עם הביקוש הגובר, שוק רכבי החשמל..
18 דצמ׳ שוק הרכב החשמלי בסין
חשמלי מומחה רכב 0 491
שוק הרכב החשמלי חווה צמיחה מהירה בעולם, המונע על ידי גורמים כמו התקדמות טכנולוגית, דאגות סביבתיות ומדיניות ממשלתית תומכת.חידושים טכנולוגיים: ההתקדמות בטכנולוגיית הסוללה שיפרה את טווח EV והפחתת עלויות,..
24 נוב׳ סקודה אניאק - רכב העתיד שמשנה את כללי המשחק
חשמלי מומחה רכב 0 651
סקודה אניאק, דגם החשמלי החדש של סקודה, הוא לא רק רכב - הוא מהפכה. בעידן בו המודעות לסביבה ולצורך בפתרונות ירוקים הולכת וגוברת, סקודה מציגה את האניאק כתשובה המושלמת לאתגרים אלו. עם עיצוב מרהיב, ביצועים..
10 נוב׳ טויוטה לנד קרוזר 300: חושפת את אגדת השטח האולטימטיבית
חשמלי מומחה רכב 2 1566
טויוטה לנד קרוזר הוכתר זה מכבר כסמל איקוני של אמינות, עמידות וכושר שטח. עם יציאתו של טויוטה לנד קרוזר 300, רכב השטח האגדי נכנס לעידן חדש של מצוינות רכב. בפוסט מקיף זה בבלוג, נתעמק בתכונות המפתח, מרכיב..
04 נוב׳ כותרת: חקר העולם החדשני של טויוטה C-HR: מדריך מקיף
חשמלי מומחה רכב 0 681
הקדמה קצרה על טויוטה כמותג ועל המוניטין שלו בתעשיית הרכב.  C-HR, פלח השוק שלו וקהל היעד שלותיאור קצר של טויוטהמבט מקרוב על טויוטה C-HRהיסטוריה ואבולוציהמידע מפורט על מתי הוצג ה-C-HR לראשונהדנו בשינויי..
מציג 1 עד 12 מתוך 94 (8 עמודים)