Menu
Your Cart

יונדאי

העולם החדשני של יונדאי

ביונדאי, אנחנו יותר מסתם יצרן רכב; אנחנו חלוצים במשימה לדמיין מחדש את עתיד הניידות. הפילוסופיה שלנו, 'התקדמות לאנושות', כוללת את המחויבות שלנו לפיתוח פתרונות ברמה עולמית, חדשניים וברי קיימא החורגים מתחומי התחבורה.

מגדלור של מצוינות טכנולוגית

מההתחלה הצנועה שלנו, התפתחנו לכוח מוביל בתעשיית הרכב, תוך כדי דחיפה עקבית של גבולות הטכנולוגיה והעיצוב. המחויבות שלנו לספק ערך יוצא דופן ללקוחותינו הניעה אותנו ליצור רכבים המציעים לא רק ביצועים ותכונות בטיחות מעולות, אלא גם קישוריות מתקדמת ועיצובים מסוגננים. אנו מאתגרים את עצמנו ללא הרף למצוא את האיזון המושלם בין איכות, סבירות וטכנולוגיה מתקדמת.

צי יונדאי: גיוון וחדשנות

צי הרכבים המגוון שלנו נע בין מכוניות סדאן חסכוניות לרכבי שטח יוקרתיים, רכבים ירוקים ודגמי N בעלי ביצועים גבוהים, העונים על הצרכים המגוונים של לקוחותינו העולמיים. אנו איתנים במטרה שלנו ליצור מכוניות המעניקות השראה לאורח חיים של חופש והנאה עבור הלקוחות שלנו, המגלמים את התשוקה שלנו לחדשנות.
יונדאי סונטה, ספינת הדגל הסדאן הבינונית שלנו, היא עדות למחויבות שלנו לחדשנות ולעיצוב. הוא מתהדר בעיצוב אלגנטי וספורטיבי המסובב ראשים על הכביש, בשילוב עם חבילה של תכונות בטיחות מתקדמות, מה שהופך אותו לבחירה מושלמת עבור אלה המחפשים שילוב של סגנון וחומר.
עבור אלה המחפשים פתרון ידידותי לסביבה, יונדאי איוניק מציעה שלוש אפשרויות הינע חשמליות - היברידית, היברידית פלאג-אין וחשמלית - מה שהופך אותה למובילה בתחום הניידות בת-קיימא. ה-Ioniq Electric, במיוחד, ידועה בטווח הארוך שלו, ביכולות הטעינה המהירה ואפס פליטות.

מחויבות לקיימות

אנו מאמינים נחרצות ביצירת עתיד בר קיימא ותווינו מפת דרכים מפורטת, אסטרטגיית 2025, להשגת מטרה זו. אסטרטגיית 2025 מתמקדת ביצירת סביבה נקייה יותר על ידי הגדלת חלקם של כלי רכב ידידותיים לסביבה במערך שלנו והפחתת פליטת פחמן בכל הפעילויות העסקיות.

מוביל את הדרך בנהיגה אוטונומית

אנו נמצאים בחזית טכנולוגיית הנהיגה האוטונומית, כאשר החברה הבת שלנו, יונדאי אוטרון, מובילה את המשימה. חבילת הטכנולוגיה SmartSense שלנו כוללת מערך של תכונות סיוע לנהג, כולל סיוע למניעת התנגשות קדימה, סיוע לשמירה על נתיב ובקרת שיוט חכמה.

חזון לעתיד

החזון שלנו משתרע מעבר לייצור רכבים בלבד. אנו רואים עתיד שבו הניידות אינה מוגבלת לכבישים. עם התפיסה העתידנית שלנו לניידות אוויר עירונית (UAM), אנו מדמיינים עולם שבו הנסיעה בשמיים היא נורמלית כמו נהיגה על הכביש.

ההבטחה של יונדאי

ביונדאי אנו שואפים להפוך את חווית הלקוח למעשירה ככל האפשר. התחייבות זו מובלעת בתוכנית יונדאי אשורנס, המציעה הבטחת בעלים, הבטחת קונים וחבילה של שירותים ממוקדי לקוח שנועדו לשפר את חווית הבעלות.
הליבה של יונדאי היא המחויבות המתמשכת שלנו להעשיר את החיים עם פתרונות ניידות איכותיים. הרוח החדשנית שלנו ממשיכה לתדלק את המסע שלנו לעבר יצירת עתיד טוב יותר לאנושות, ומגדירה מחדש את עתיד הניידות צעד אחד בכל פעם.
Brand: יונדאי
יונדאי KONA EV הוא רכב שטח תת-קומפקטי שכולו חשמלי המציע שילוב של סגנון, ביצועים וידידותיות לסביבה. כרכב חשמלי לחלוטין, KONA EV מייצר אפס פליטות, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור נהגים מודעים לסביבה שרוצים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם.KONA EV מתהדר בעיצוב חיצוני אלגנטי ומודרני עם גריל קדמי מוד..
₪0
ללא מע"מ:₪0
יונדאי IONIQ 6 יונדאי IONIQ 6
חדש
Brand: יונדאי
יונדאי IONIQ 6 הוא התגלמות החזון של יונדאי לעתיד בר קיימא, המשלב טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב חדשני וביצועים יוצאי דופן. הסדאן החשמלית הזו היא עדות למחויבות של יונדאי ליצור עולם נקי ויעיל יותר.עיצוב: עידן חדש של אסתטיקהה-IONIQ 6 הוא פלא של עיצוב מודרני. בהשראת קונספט 'הנבואה', הוא מתהדר בצללית חלקה ואווי..
₪0
ללא מע"מ:₪0
Brand: יונדאי
יונדאי גטס היא מכונית קומפקטית שהוצגה על ידי יצרנית הרכב הדרום קוריאנית בשנת 2002. היא צברה פופולריות במהירות הודות למחיר הסביר, יעילות הדלק והעיצוב הקומפקטי שלה. הנה הסקירה שלי על יונדאי גטס בהתבסס על הביצועים, התכונות והערך הכולל שלו.ביצועים:יונדאי גטס מגיע עם מנוע 1.1 ליטר או 1.3 או 1.4 ליטר, שני..
₪0
ללא מע"מ:₪0
מציג 1 עד 4 מתוך 4 (1 עמודים)