המר חשמלי: מעצמת שטח שנולדה מחדש כטנדר חשמלי

מהדורת 2023 GMC אמר חשמלי היא חיה שנולדה מחדש, מפיחה חיים חדשים במותג האיקוני האיקוני עם מערכת הנעה חשמלית מלאה ושלל תכונות חדשניות. ה-Hummer EV SUT, החל מסכום מוערך של 87,000 דולר בארצות הברית, מתהדר בהספק חשמלי מסיבי וביכולת תמרון קלה להפתיע הודות למערכת ההיגוי האחורית שלו.


ביצועים ויכולות

מהדורת המר חשמלי אינה חלשה. הטנדר החשמלי הזה, מונע על ידי מערכת הנעה חשמלית של 1,000 כוחות סוס, יכול לרוץ מ-0 ל-60 קמ"ש ב-3.3 שניות 1​2​. הוא תוכנן להתמודד כמעט בכל שטח, מה שהופך אותו למעצמת שטח אמיתית. למרות הביצועים החזקים שלה, מהדורת ה-Hummer EV מצליחה להציע איכות נסיעה מפוארת, אם כי ייתכן שהיא לא יעילה באותה מידה בסטנדרטים של EV1.


הרכב מגיע עם סוללה של 200 קילוואט-שעה, המאפשרת טווח משוער של 627 קילומטר בטעינה בודדת​2​. זה, בשילוב עם קיבולת גרירה מקסימלית של 7,500 ק"ג וקיבולת עומס של 1,300 ק"ג, הופכים את ההאמר רכב חשמלי לכלי רב-תכליתי לשימוש יומיומי ושטחי כאחד.


תכונות ועיצוב

מהדורת המר חשמלי מציגה צבעים חיצוניים חדשים לשנת 2023, כולל Afterburner Tintcoat, Meteorite Metallic, Void Black, Tide Metallic ו-Deep Aurora Metallic, שינוי מהלבן הבין-כוכבי של מהדורה 1 הקודמת. בפנים, הרכב מציע מקומות ישיבה לחמישה וכולל צג מידע בידור בגודל 13.4 אינץ', תאימות ל-Android Auto ו-Apple CarPlay, ומערכת סאונד פרימיום של Bose עם 14 רמקולים​​.


בטיחות היא בראש סדר העדיפויות במהדורת המר חשמלי, עם תכונות סטנדרטיות הכוללות יכולות נהיגה עצמית ברמה 3, אזהרות על נקודה מתה ועל סטייה מנתיב, מערכות בטיחות לפני ואחרי התנגשות ועוד. תכונות בולטות נוספות כוללות מראות מחוממות, טעינה אלחוטית, בקרת שיוט אדפטיבית ומשדר רחוק אוניברסלי 2.


 פסק הדין של מומחה

מהדורת 2023 GMC המר חשמלי מציעה שילוב ייחודי של כוח חזק ותכונות חדשניות, מה שהופך אותה לאופציה משכנעת עבור אלה שמחפשים רכב חשמלי בעל ביצועים גבוהים עם יכולות שטח. למרות שהוא עשוי שלא להציע את אותה רמת יעילות כמו רכבי  חשמליים אחרים, התכונות והיכולות הייחודיות שלו הופכות אותו לבולט בשוק הטנדרים החשמליים​1​.

מהדורת המר חשמלי החדשה היא עדות לאפשרויות של טכנולוגיית רכב חשמלי, מיזוג כוח, ביצועים וקיימות בחבילה מרגשת כמו שהיא חדשנית. זה צעצוע, זה כלי, זו הצהרה. וזה מחכה לך.