Menu
Your Cart

רכב חשמלי - BYD ATTO3

נא לכתוב ביקורת

הערה: HTML לא מתורגם!
לא טוב טוב
מפרט הרכב
טווח נסיה מרבי (ק״מ)420
כ״ס204
יצרן הרכבBYD
מנועחשמלי

עידן חדש של ניידות חשמלית: ה-ATTO3 BYD

חשפו את העתיד של רכבי שטח קומפקטיים עם ה-ATTO3 BYD. רכב שטח קומפקטי חשמלי סוללה זה מהווה עדות לעיצוב ולטכנולוגיה המתקדמת של BYD Auto. בהשראת ה-atto 2, יחידת קנה המידה הקטנה ביותר בפיזיקה, ה-ATTO3 BYD מגלם מהירות, אנרגיה ודינמיות בכל היבט של העיצוב והביצועים שלו.


כוח, ביצועים ויעילות

ה-ATTO3 BYD הוא לא סתם עוד רכב שטח חשמלי; זו מהפכה על גלגלים. מופעל על ידי סוללת להב ליתיום ברזל פוספט (LFP) הקניינית של BYD, רכב זה מציע כוח ומומנט ללא תחרות. עם מנוע חשמלי הנעה קדמית של 204 כ"ס, הוא מספק מומנט מרשים של 310 N⋅m, מה שמבטיח לך ליהנות מחוויית נהיגה עוצמתית וחלקה בכל פעם שאתה יוצא לכביש.


עם שתי אפשרויות מארז סוללות, יש לך את החופש לבחור את האחת המתאימה ביותר לאורח החיים שלך. ערכת הסוללות של 49.92 קילוואט מאפשרת נסיעה של עד 430 ק"מ (267 מייל) במסגרת מחזור הבדיקה של רכב קל בסין או 345 ק"מ תחת תקני WLTP. לחלופין, ערכת הסוללות של 60.48 קילו-וואט מספקת טווח מוגדל של עד 510 ק"מ (317 מייל) (CLTC) או 420 ק"מ (261 מייל) (WLTP).


יכולות טעינה חדישות

ה-ATTO3 BYD נועד לעמוד בקצב החיים המהיר שלך. בנוי על ארכיטקטורה חשמלית של 400 וולט, הוא תומך בטעינת AC מקסימלית של 7 קילוואט או אופציונלי של 11 קילוואט. הוא גם תומך בטעינה מהירה DC בקצב מרבי של 70 קילוואט או 80 קילוואט. האפשרות האחרונה מאפשרת לבצע טעינה מ-0% ל-80% תוך 45 דקות בלבד. הקדישו פחות זמן לטעינה ויותר זמן בהנאה מהכביש הפתוח.


עיצוב פנים חדשני

היכנסו לתוך ה-ATTO3 BYD וגלו עיצוב פנים בהשראת תרבות הכושר. האסתטיקה דומה לציוד כושר וספורט, ומספקת סביבה ייחודית ומעצימה. מערכת המידע והבידור המרכזית, המבוססת על אנדרואיד, כוללת מסך בגודל 12.8 אינץ', עם מסך אופציונלי גדול יותר בגודל 15.6 אינץ' שניתן לסובב בין כיוון לאורך ולרוחב. עם מרווח תא מטען של 440 ליטר או 1,338 ליטר עם קיפול המושבים האחוריים, לעולם לא תצטרכו לדאוג שיגמר המקום.

בעולם המהיר של תחבורה עירונית, ה-BYD Atto 3 מתגלה כגיים-צ׳יינג׳ר ומציע פתרון משכנע לאתגרי החיים בעיר. כרכב חשמלי קומפקטי ויעיל, ה-Atto 3 משלב עיצוב חדשני, טכנולוגיה בת קיימא ופונקציונליות מעשית ויכול לחולל מהפכה באופן שבו אנו מנווטים בסביבות עירוניות.

ה-BYD Atto 3 עוצב תוך מחשבה על נוסעים עירוניים, וכולל טביעת רגל קומפקטית שהופכת אותו למתאים בצורה מושלמת לניווט ברחובות עיר צפופים ומקומות חניה צרים. למרות גודלו הקטן, דגם זה מציע מרחב פנימי מרווח לנוסעים, מה שמבטיח נסיעה נוחה לנהג ולנוסעים כאחד. הביצועים הזריזים שלו הופכים אותו לנוח לתמרון בתנועה, בעוד שמערכת ההנעה החשמלית שלו מספקת האצה חלקה ודינמיקת נהיגה מגיבה.

כרכב חשמלי, BYD Atto 3 מטבעו בר-קיימא יותר ממכוניות מסורתיות המונעות בבנזין, מייצר אפס פליטות ומפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלנו. מופעל על ידי טכנולוגיית ההנעה החשמלית המתקדמת של BYD, ה-Ato 3 מציע אלטרנטיבה ידידותית לסביבה לכלי רכב עם מנועי בעירה, המסייעת להילחם בזיהום האוויר ולהפחית את התלות שלנו בדלק מאובנים. עם מערכת ניהול אנרגיה יעילה ויכולות בלימה מתחדשות, ה-Atto 3 ממקסם את הטווח וממזער את ההשפעה הסביבתית, מה שהופך אותו לבחירה ירוקה יותר עבור נוסעים עירוניים.

ה-BYD Atto 3 אינו רק אמצעי תחבורה; זוהי פלטפורמה ניידת מחוברת שנועדה לשפר את חווית הנסיעה העירונית. מצויד בתכונות חכמות וטכנולוגיה מתקדמת, הרכבב מציע קישוריות ושילוב חלקים עם מכשירים ניידים, מה שמאפשר לנהגים להישאר מחוברים ומעודכנים תוך כדי תנועה. מניווט ובידור ועד ניטור ובקרת רכב מרחוק, ה-Atto 3 שם את כוח הקישוריות בקצות אצבעותיך, מה שהופך כל נסיעה לנוחה ומהנה יותר.

בטיחות היא בראש סדר העדיפויות של BYD, וה-Atto 3 תוכנן עם חבילה מקיפה של תכונות בטיחות כדי להגן על הנהג והנוסעים כאחד. ממערכות סיוע מתקדמות לנהג ועד למבנים חזקים להגנה מפני התרסקות, הדגם הזה מספק שקט נפשי לנוסעים עירוניים המנווטים ברחובות ערים סואנים. עם ההתמקדות שלו בבטיחות ובאמינות הוא מציע חווית נהיגה בטוחה  בסביבה עירונית.

לסיכום, ה-BYD Atto 3 מייצג חזון חדש ומודגש לניידות עירונית, מציע פתרון קומפקטי, יעיל ובר קיימא לחיים מודרניים בעיר.

1