Menu
Your Cart

BMW

כשזה מגיע לרכבים, השילוב הייחודי של BMW של סגנון, ביצועים ותחכום מציבה אותה בקנה אחד מעל השאר. BMW, Bavarian Motor Works, הוא שם נרדף לאיכות, עמידות והברקה טכנולוגית. זהו סמל של הנאה צרופה מהנהיגה ומגדלור של הנדסה גרמנית.

מאה של מצוינות: סיפור ב.מ.וו
המסע של ב.מ.וו בן למעלה ממאה שנה משובץ בהמצאות פורצות דרך, עיצובים חלוציים ומחויבות בלתי מתפשרת להנאה מנהיגה. BMW, שנוסדה בשנת 1916, התחילה כיצרנית מנועי מטוסים, מה שהניח את הבסיס לטכנולוגיית המנועים בעלי הביצועים הגבוהים המניעה כל BMW כיום. במהלך עשרות השנים, ב.מ.וו דגלה בהתקדמות טכנולוגית רבות, והגדירה מחדש את אמות המידה של ביצועי רכב ויוקרה.

תחכום וביצועים: הצעת המכירה הייחודית של BMW
המכוניות של ב.מ.וו הן יותר מסתם כלי רכב; הם חוויות. כל דגם משלב עיצובים אווירודינמיים אלגנטיים עם מנועים חזקים, המציעים חווית נהיגה שאין שני לה. שפת העיצוב של ב.מ.וו מדגישה צללית אווירודינמית, קווים אלגנטיים ושבכת כליות ייחודית המעצימה את ההתנהגות הספורטיבית אך המתוחכמת של המכונית. BMW "Hofmeister kink", עיקול נמוך קדימה בעמוד ה-C, הוא עוד מאפיין עיצובי מובהק, סימן מסחרי שמוסיף לנוכחות הדינמית של המכונית.

צלילה לעולם של דגמי BMW
ההיצע של ב.מ.וו מגוון כמו שהוא מרשים. מהפיתוי הספורטיבי של ב.מ.וו סדרה 3 ועד לנוחות היוקרתית של ב.מ.וו סדרה 7, יש מכונית לכל חובב. ב.מ.וו סדרה 1 הקומפקטית מציעה זריזות ופרקטיות יומיומית, בעוד שדגמי ב.מ.וו X שולטים בסגמנט ה-SUV עם הנוכחות העוצמתית והרבגוניות שלהם. לחובבי החשמל, סדרת BMW i מציעה קיימות מבלי להתפשר על חדוות הנהיגה.

טכנולוגיה פורצת דרך: הרוח החלוצית של BMW
הטכנולוגיה המתקדמת במכונית BMW מעלה את חווית הנהיגה. מערכת iDrive של BMW מספקת שליטה אינטואיטיבית על תכונות מידע בידור, ניווט ותקשורת. שירותי BMW ConnectedDrive החכמים משלבים את המכונית בצורה חלקה בחייו הדיגיטליים של הנהג, מוסיפים נוחות ומשפרים את הבטיחות. פילוסופיית EfficientDynamics של BMW משלבת מגוון רחב של טכנולוגיות כגון מערכות הנעה חשמליות, בנייה קלה ועיצוב אווירודינמי כדי להפחית את הפליטות מבלי לפגוע בביצועים.

המחויבות של BMW לקיימות
בהתאם למאמצים העולמיים להילחם בשינויי האקלים, ב.מ.וו השקיעה רבות בפרקטיקות בר קיימא. החזון שלה, עד 2030, הוא שיהיו מיליוני כלי רכב חשמליים לחלוטין על הכבישים. BMW i Series, עם i3 ו-i8, ורכב השטח החשמלי החדש של BMW iX3, מייצגים צעדים משמעותיים בכיוון זה.

יוקרה ונוחות: המצוינות הפנימית של BMW
הפנים של כל מכונית BMW הוא יצירת מופת של אומנות. חומרים איכותיים, תשומת לב לפרטים ותא הטייס ממוקד נהג יוצרים יחד סביבה יוקרתית ונוחה. תכונות מתקדמות כגון בקרת מחוות, תאורת סביבה וגג שמש פנורמי הופכים כל מסע לחוויה ייחודית.

העתיד של ב.מ.וו
במבט קדימה, BMW עומדת לחולל מהפכה בעולם הרכב עם החזונות הנועזים שלה לעתיד. ההתמקדות שלו בנהיגה אוטונומית, חשמול וקישוריות חלקה מבטיחה עתיד שבו הנאה מהנהיגה פוגשת קיימות.
לסיכום, ב.מ.וו היא לא רק מכונית; זה אורח חיים. כל אלמנט, מעיצוב וביצועים ועד לטכנולוגיה וקיימות, משקף את המחויבות של BMW לספק הנאה נהיגה שאין שני לה. ההיסטוריה, החידושים, מגוון הדגמים והחזון לעתיד של המותג יוצרים יחדיו חווית BMW ייחודית שממשיכה לעורר השראה ולרגש את חובבי הרכב ברחבי העולם.
 BMW iX40  BMW iX40
חדש
Brand: BMW
iX הוא תוצאה של החזון של BMW לשרטט את העתיד של עולם הניידות החשמלית. שילוב טכנולוגיית eDrive עם יחידת הכוח הכפולה, ישירות לכל הגלגלים, מגדיל את טווח הנסיעה שלו למימדים חסרי תקדים ומזניק אותו להאצה חזקה מעמידה. כל זאת בתוך מעטפת חדשנית המאפשרת לנהג להפעיל את מערכותיו באופן אינטואיטיבי וללא מאמץ.רכב ה..
₪0
ללא מע"מ:₪0
BMW iX1
חדש
Brand: BMW
ה-BMW iX1, הכל-חשמלי הבכורה, משדרת עקשנות נלהבת.ל-BMW iX1 החשמלית החדשה לגמרי יש נוכחות חזקה ואנרגטית.מספק מידה מוגברת של יכולת הסתגלות, הוא קורא לחצות שטחים לא ידועים בכל שהות:עם הגמישות הרבה שלו, הוא מזמין את הנהג לחקור מקומות חדשים בכל פעם שהוא נוהג בו.האסתטיקה החיצונית נובעת כריזמה שאין להכחישה,..
₪0
ללא מע"מ:₪0
מציג 1 עד 2 מתוך 2 (1 עמודים)