Menu
Your Cart

BYD

BYD Auto: ואנגארד של חדשנות כלי רכב חשמליים

בנוף המחושמל של תעשיית הרכב, שם אחד בולט באופן עקבי - BYD Auto. הדחף הבלתי פוסק שלהם לעבר פתרונות ניידות ברי קיימא והמחויבות הבלתי פוסקת לחדשנות מייחדים אותם בתחום הצפוף של יצרני רכב חשמלי (EV).

החזון והפילוסופיה של BYD Auto

BYD Auto, שנוסדה בשנת 2003, היא חברת בת של BYD Co Ltd, מובילה בתעשיות IT, רכב, אנרגיה חדשה ורכבת קלה. בלב האתוס שלהם עומדת מחויבות עמוקה לפיתוח בר קיימא ולאחריות אקולוגית. מחויבות זו מניעה את החיפוש שלהם לספק רכבי אנרגיה נקייה יעילים, בטוחים ובמחיר סביר.

ליין-אפ מרשים של כלי רכב חשמליים של BYD Auto

פורטפוליו ה-EV המגוון של BYD Auto מתהדר בתכונות חדשניות שנועדו לחולל מהפכה בחוויות הנהיגה שלנו. דוגמה נוצצת אחת היא BYD Han EV. עם מהירות מרבית של 200 קמ"ש, טווח של עד 605 ק"מ, ותאוצה מ-0-100 קמ"ש תוך 3.9 שניות בלבד, מכונית סדאן בעלת ביצועים גבוהים זו מגלמת את עתיד הניידות החשמלית.

חדשנות: כישורי הליבה של BYD

BYD Auto עשתה צעדים עקביים בטכנולוגיית הסוללות, עיצוב הרכב ותהליכי הייצור. השימוש החלוצי שלהם בסוללות Fe - הידועות בבטיחות ואריכות ימים - ברכבי רכב חשמליים מדגיש את הרוח החדשנית שלהם. פלטפורמת BiDiX הקניינית שלהם, המתהדרת בהנעה חשמלית מעולה, מערכת בלימה וניהול צריכת חשמל, כוללת את המחויבות שלהם לקידום טכנולוגיית EV.

BYD Auto וקיימות: עתיד ירוק

המחויבות של BYD Auto לקיימות משתרעת מעבר למוצרים שלהם. הם שואפים לתהליכי ייצור ירוקים, שימוש באנרגיה סולארית במפעלים שלהם, ומזעור בזבוז. יתרה מכך, הם מטפלים באופן יזום במחזור סוללות, ומבטיחים שסוף החיים של מכונית BYD ידידותית לסביבה כמו פעולתה.

הנוכחות העולמית של BYD Auto

מעבר לסין, BYD Auto הרחיבה את טווח ההגעה שלה ברחבי העולם, עם נוכחות משמעותית בצפון אמריקה, אירופה ואסיה. המסירות שלהם לאספקת רכבי EV איכותיים וחדשניים לצרכנים ברחבי העולם מאשרת מחדש את מעמדם כמובילים עולמיים במגזר החשמל.

התרומה של BYD Auto לתחבורה ציבורית

BYD Auto גם מעצבת מחדש את התחבורה הציבורית עם מגוון האוטובוסים והמוניות החשמליים שלה. ערים ברחבי העולם פונות ל-BYD כדי לחשמל את הציים שלהן, להפחית פליטות ולשפר את איכות האוויר במרכזים עירוניים.

מחשבות אחרונות
החתירה המתמדת של BYD Auto לחדשנות, קיימות והשפעה גלובלית מייחדת אותה בתעשיית הרכב החשמלי. הרכבים יוצאי הדופן שלהם לא רק מספקים חווית נהיגה משכנעת אלא גם תורמים באופן משמעותי לעתיד בר קיימא ונקי יותר. אין זה מפתיע ש-BYD Auto ממשיכה להתוות את המסלול בתעשיית החשמל, ומניעה קדימה מהפכה ירוקה.
BYD Dolphin - דולפין
חדש
Brand: BYD
בעולם הדינמי של הרכבים החשמליים, דולפין BYD מתגלה כמתחרה מבטיח, המייצג צעד משמעותי בתחום התחבורה בת-קיימא. כתוספת האחרונה למערך המכוניות החשמליות המרשים של BYD, דגם הדולפין משלב עיצוב מלוטש, טכנולוגיה מתקדמת וביצועים ידידותיים לסביבה וכך הוא מגדיר מחדש את חווית הנהיגה עבור נוסעים עירוניים ונהגים מוד..
₪0
ללא מע"מ:₪0
BYD HAN BYD HAN
חדש
Brand: BYD
ה-BYD HAN EV מייצג את פסגת המחויבות של BYD ליצירת פתרונות תחבורה חדשניים וידידותיים לסביבה. עם המראה החיצוני המרשים, הפנים היוקרתי ויכולות הביצועים המרשימות, מכונית סדאן חשמלית זו מציבה סטנדרטים חדשים בתעשיית הרכב.עיצוב:ה-BYD HAN EV מציג שילוב הרמוני של אלגנטיות ויעילות אווירודינמית. הצללית המהודרת ..
₪0
ללא מע"מ:₪0
BYD SEAL BYD SEAL
חדש
Brand: BYD
עיצוב אסתטי אוקיינוס - החלק הקדמי של חותם BYD עוקב אחר קונספט העיצוב X, עם קו המותניים המרשים והדינמי, הממחיש באופן מלא את השילוב בין הביצועים והסגנון.טרם החל שיווק הרכב בישראל לדגם. העיצוב הייחודי של הרכב זיכה אותו בפרס iF...
₪0
ללא מע"מ:₪0
רכב חשמלי - BYD ATTO3 רכב חשמלי - BYD ATTO3
חדש
Brand: BYD
עידן חדש של ניידות חשמלית: ה-ATTO3 BYDחשפו את העתיד של רכבי שטח קומפקטיים עם ה-ATTO3 BYD. רכב שטח קומפקטי חשמלי סוללה זה מהווה עדות לעיצוב ולטכנולוגיה המתקדמת של BYD Auto. בהשראת ה-atto 2, יחידת קנה המידה הקטנה ביותר בפיזיקה, ה-ATTO3 BYD מגלם מהירות, אנרגיה ודינמיות בכל היבט של העיצוב והביצועים שלו...
₪0
ללא מע"מ:₪0
מציג 1 עד 4 מתוך 4 (1 עמודים)